ATV Reklam Ajansı

Home » Reklam » ATV Reklam Ajansı

ATV reklam ücretleri ne kadar öğrenmek ister misiniz?. En uygun fiyat garantisiyle ATV reklam vermek ve fiyatları öğrenmek için iletişime geçiniz.


Markanıza değer kazandırmak istediğinizi biliyoruz. Nitelik ve nicelik olarak uygun slogan ve sunum çalışmalarıyla marka bilinirliğini arttırmakla beraber imaj ve algısına yönelik pozitif düşüncelerin kazandırılmasında büyük önem arz eden çalışmalar yapıyoruz.

Markaları büyütmek algısını ve imajını geliştirmek için uzman ekibimizle çalışmalar yürütüyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst değerde tutmak için tanıtım kampanya planlarını oluşturup etkili biçimde yönetiyor ve markanıza değer kazandırmak için çalışıyoruz.

Markanızın tanıtımını televizyon mecrasında yapmak istiyor ve fiyat araştırması yapıyorsanız mutlaka bizimle görüşmelisiniz. Markanıza uygun medya planlamasını yaparak ekonomik ve etkili kampanyalar üretebiliriz.

atv reklam
atv reklam

Hedef kitlenizin markanıza olan ilgisini arttırmaya yönelik planlamalar üretebiliriz. ATV Televizyon kanalında yayınlanacak tanıtımlar için ister zaman ve programları siz belirleyebilir, isterseniz markanıza uygun biçimde planı biz hazırlayabiliriz.

ATV Reklam Fiyatları

Firmamız ATV`den toplu satın alımlar gerçekleştirmektedir. Bu sayede çok daha ekonomik fiyatlarla ATV televizyon kanalından reklam satın alabiliriz.

ATV reklam ücretleri değişkenlik göstermektedir. Bu gün için ATV reklam fiyatı ne kadar öğrenmek için iletişime geçmelisiniz.

2006-2012 yılları arasında her üç yılda bir RTÜK tarafından “Televizyon İzleme Eğilimi Araştırması” yapılmıştır. İzleyicinin televizyon izleme sıklığı verilerine ulaşılması reklam veren için uygun bütçeyle hedef kitlesine ulaşmasında yardımcı olmaktadır.


İletişim aracı olan televizyon izleyicinin eğlendiği ve bilgi edinildiği büyük reklam mecrası olarak kullanılmaktadır. Hem görsel hem işitsel olması izleyiciyi ekran başında tutması radyonun önüne geçmesinde etkili olmuştur.

Televizyon radyoyu geçerken günümüzde internetin gelişimi büyük tehdit oluşturmaktadır. İnternetin gelişimiyle insanların televizyon izleme alışkanlığını bıraktığı düşüncesi, özellikle gençlerin sosyal medya kullanımıyla ortaya çıkmıştır. RTÜK’ün yapmış olduğu araştırmalara göre her ne kadar eskisi gibi izlenme alışkanlığı olmasa da televizyon bilgi edinme ve eğlenme aracı olarak kullanılmaktadır.


RTÜK, izleyici gözünden televizyonun yerini de araştırılmış ve insanlara televizyon izleme etkileri sorulmuştur. İnsanların çoğunun ne düşündüklerine gelirsek haber kaynağı olarak görmektedirler, aile içi ilişkilerin televizyon aracılığıyla olumlu yönde etkilendiği görüşüne katılmamaktadırlar, arkadaş ilişkilerinde faydası olmadığını düşünmektedirler, televizyonun sosyal gelişimi engellediğini düşünmektedirler.

ATV Reklam Vermek

Uzman ekibimizle uygun slogan ve sunum fikirleriyle markanıza değer kazandıracak çalışmalar yürütmekteyiz. Medya planlama ve satın alma ajansı olarak ATV Reklam vermek konusunda hizmetinizdeyiz.

İzleyici gözünde televizyonun nasıl olduğunu anlamak reklam veren açısından önemli bir yer taşımaktadır. İletişim araçları içerisinde hala daha yerini koruyan televizyon reklam mecrası olarak kullanılmaktadır. Reklamların oluşu izleyici üzerinde izleme eğilimlerini değiştirebilir ve kişilerin televizyona olan bakış açısına da yön vermektedir.


İzleyiciler izledikleri programların arasında reklam girildiğinde kanalı değiştirmektedirler. Bunun sebebi reklamları uzun soluklu ve izleyici tarafından sıkıcı bulunmasından dolayıdır. Marka bu konuda izleyiciye reklamını izletmek için etkili ve ilgi çekici reklam filmleri oluşturarak televizyona reklam verirse izleyiciye reklamını izletmiş olacaktır. Reklamında mesajı net ve kısa bir şekilde açıkladığı zaman reklam kuşağı sırasında izleyiciyi kaybetmeden marka reklamını izletmiş olacaktır.

Televizyon izleyicileri sevdikleri dizilerin ve programların olduğu zaman dilimlerinde televizyonu açtığı ya da haber bültenlerinin olduğu vakitlerde gündem hakkında bilgi almak için izlemektedirler. Reklam veren hedef kitlesine uygun herhangi bir reklam çeşidini seçmelidir. Bunun için izleyiciyi sıkmadan yaratıcı, etkileyici, ilgi çekici, merak uyandırıcı bir reklam filmi izleyici tarafından izlenebilir.


RTÜK’ün yapmış olduğu araştırmalar doğrultusunda elde olan verilerle reklam verenler hareket etmelidir. Bu sayede izleyici hakkında bilgi sahibi olacaktır. Bunu avantaja çevirmek markanın elindedir.

Kanal D Reklam | Show TV Reklam | Star TV Reklam | ATV Reklam | TV8 Reklam | TRT 1 Reklam

 

Posted on
× WhatsApp