Bant Reklam Nedir?

Home » Reklam » Bant Reklam Nedir?

Bant reklam nedir ?. Televizyon programlarının yayını esnasında ekranın %20`si kullanılarak şerit şeklinde çıkan tv reklam türüdür.

bant reklam örneklerini incelemek ve reklam vermek için ” Bant Reklam ” sayfamızı ziyaret edin.

Televizyon kanallarına reklam vermek isteyenlerin çoğunlukla tercih ettikleri yöntemlerden birisidir. Çokça tercih edilmesinin sebebi olarak popüler program veya dizilerin yayını esnasında çıkıyor olmasıdır.

bant reklam
bant reklam

Kitlelerin televizyon ekranına kilitlendiği ve hür dikkat programı izlediği esnada çıkan bant tanıtımlar çok daha fazla kitleye erişmek için tercih edilmektedir.

Sınırlı süre içerisinde markayı tanıtmak gerektiğinden bu tür tanıtımların uzman kişilerce veya medya ajanslarınca hazırlanması gerekir.

Bant tanıtım vermek isteyenler medya şirketimize başvuruda bulunmalıdır. Firmamız toplu medya satın almaları gerçekleştirmektedir. Çok daha makul fiyatlarla tanıtımlarınız yayınlanırken uzman ekibimizce hazırlanan tanıtımlarınız`dan en fazla etkiyi yakalamanız kuvvetle muhtemeldir.

Tüm mecralarda tanıtımlarınız uzman ekipler tarafından hazırlanmaması durumunda markanız imajına verilmesi muhtemel olan zararlı, olumsuz algının önüne geçilemez.

Bant reklam örnekleri yaptığımız çalışmalara mutlaka göz atmalısınız.

Değerli ziyaretçilerimiz bant tanıtım yöntemini kullanarak markanız tanıtımını yapmak istiyorsanız saniyeleri en iyi şekilde kullanarak en tesirli mesajın verilmesini sağlayabiliriz.

Hedef kitlenizin belirlenip ve analizi yapılarak empati yeteneği yüksek uzman ekibimizle anlaşılabilir doğru mesajın aksettirmesini firmamız sağlayabilir. Hedef kitlenizin tercih ettikleri program veya dizilerinde belirlenmesiyle televizyon ekranına en yoğun oldukları esnada verilmek istenen mesajı büyük kitlelere doğru biçimde ulaştırabiliriz.

Bant reklam fiyatları ve daha fazla bilgi için telefon ederek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Dileyen ziyaretçilerimiz çekinmeden İstanbul’da bulunan ofisimize gelebilir Bant tanıtım nedir ve nasıl olmalıdır markanıza uygun biçimde planlamanızı ofisimizde uzman ekibimizle hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Posted on