Dizi Sponsorları

Home » Reklam » Dizi Sponsorları

Dizi sponsorları arasında sizde yerinizi almak ve dizi sponsor olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz …

Dizi Sponsorları

Televizyon reklamcılığında sponsorluk en akılda kalıcı tanıtım yöntemlerinden birisidir. Markanıza kattığı olumlu algı ve değerde bir o kadar önemlidir. Sevilen ve milyonlarca birey tarafından takip edilen dizilerin sponsoru olan markalarda dizilerle beraber takip edilmektedir. Bireylere x markasının sunduğu sevilen dizi başlıyor, devam edecek, devam ediyor, sundu olarak gösterilmektedir.

sponsorluk
sponsorluk

Diziyi takip eden milyonlara markanızın tanıtımını yapmış olurken o diziyle olan olumlu alakadan sponsoru olan markada hat safhada fayda sağlamaktadır. Söz konusu dizi sevenler artık o markayı`da sevmekte ve güven duyarak tüketmektedirler.

Bu bağlamda sponsorluk markalar için büyük bir yatırım olarak görülmeli. En etkili ve akılda kalıcı tanıtım yöntemi olduğunu unutmamak gerekir.

Dizi Sponsor

Dizi sponsor olmak hiç de zor değil. İstediğiniz kanalda dilediğiniz dizi için sponsorluk başvurusu firmamıza yapabilirsiniz. Firmamız medya planlama ve satın alma şirketi olarak sizin için tüm mecralarda tanıtım kampanyalarınızı yürütebilir.

Reklamcılık sektöründe uzunca yıllardır hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini en üst değerde tutmayı ilke edinmiştir. Sponsor olabileceğiniz diziler hakkında bilgi almak ve medya planı stratejisini oluşturmak için dilerseniz İstanbul Şişli`de bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için dizi sponsorluk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları yorum olarak göndermekten çekinmeyin. Hafta içi her gün 09:00-  18:00 saatleri arası müşteri temsilcimizle görüşerek tanıtım kampanyaları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Posted on