Show TV Reklam Ajansı

Home » Reklam » Show TV Reklam Ajansı

Show TV Reklam Ajansı. Markanızın tanıtımını en uygun fiyat garantisiyle yapalım. Show TV reklam vermek ve fiyatları öğrenmek için iletişime geçiniz.

Televizyon mecrasında yapılan tanıtımlar şüphesiz markaya değer kazandırmaktadır. Marka imajının ve algısının gelişmesinde büyük önem arz eden televizyon mecrası, tanıtımların yapılması gereken en önemli faaliyet alanı olarak konumunu korumaktadır.  Siz de Televizyon da tanıtım yapmak istiyorsanız TV reklam ver sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Show TV Reklam
Show TV Reklam

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan akıllı telefonlarla internet sayesinde her şeye ulaşma imkânı bulmaktayız. Bu gelişmelere rağmen televizyon varlığını devam ettirmektedir. Her kesimden insanın izlediği, her yaş ve cinsiyetten insanın ulaşabildiği bir iletişim aracıdır.

Televizyonun amacı izleyiciye bilgi vermek ve eğlendirmek içindir. Teknoloji ve internetin gelişmiş olması televizyon izleyicinin izleme alışkanlığını değiştirmemiştir. Bununla birlikte izleyici sayısı düşmemiş ve televizyonun izlenme süresini azaltmamıştır.

Show TV Reklam Fiyatları

Show TV reklam fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu gün için geçerli en doğru Show TV reklam ücretleri nedir öğrenmek ister misiniz?.

Toplu satın alımlar gerçekleştiren ajansımız aracılığıyla en uygun fiyat garantisiyle tanıtımlarınız Show TV ve diğer global kanallarda yayınlanabilir. Bunun için lütfen iletişime geçiniz.

Televizyon da yayınlanan programlar da belirli süzgeçlerden geçmektedir. Yayınlarda toplumun huzur ve sağlığını etkilemeden yayınlanması için yapılmaktadır. Kötü alışkanlıklara özendirici olmasın diye, toplumun kültürüne uygun yayınlar yapmak için belirli süzgeçlerden geçmektedir. Bunun denetlemesi RTÜK tarafından yapılmaktadır.

RTÜK’ün yapmış olduğu kamuoyu araştırmalarıyla izleyicinin programlar hakkında ki düşünce ve görüşlerini değerlendirmektedir. RTÜK tarafından yapılan araştırmaya göre televizyon başında geçirilen zamanın bir önceki araştırmaya göre düşmüş olduğu görülmektedir.

Bununla birlikte insanlar televizyon başında vakit geçirmek yerine akıllı telefonları sayesinde televizyonda yayınlanan programları izlemektedir. Bu araştırmaya göre televizyondan yayını izleyen izleyici çoktur. 

Televizyon dışında yayını bilgisayar ve cep telefonundan izleyen izleyici sayısı daha düşüktür. İzleyici en çok dizi izlemek için ekran başına geçmektedir. İzleyicinin sevdiği dizi veya film olduğunda yayını kaçırmak istememektedir. Dizi veya filmin yayın saati geldiğinde izleyici ekrana geçmektedir.

RTÜK tarafından 2.525 kişiyle yapılan çalışmaya göre hafta içi günlük ortalama televizyon izleme süresinin 3.7 saat olduğu görülmüştür. Bir düşüş yaşanmasına rağmen en etkili tanıtım mecrası olarak televizyon görülmektedir. Markanın görünürlüğünü arttırmak için televizyon reklamları tercih edilmektedir. Marka reklam verirken hedef kitle analizine dikkat ederek reklam vermelidir.

Hafta içi 4 saatten fazla televizyon izleyen kitle emekliler ve ev kadınlarıdır. Müdür ve orta düzeyli yöneticiler televizyonu yaklaşık 2,5 saat izlemektedir. Araştırmaya göre de insanların gelir düzeyleri televizyon izleme sürelerini değiştirmektedir. Gelir düzeyi yüksek bir kişi televizyonu az izlerken, emekli ya da ev kadınları daha fazla izlemektedir.

Hafta sonu televizyon izleme sürelerinde artış görülmüştür. İnsanlar genellikle boş zamanlarında televizyon karşısına geçmektedir. RTÜK’ün araştırmış olduğu bu veriler reklam verenler ve kanallar açısından önem taşımaktadır. Yayınlanan programların tanıtım maliyetleri bu veriler doğrultusunda belirlenmektedir.

Show TV Reklam Vermek

Markanız için uygun tanıtım planının hazırlanmasıyla etkili kampanyalar televizyon mecrasında yürütülebilir.  Yada hazır ve ekonomik tanıtım paketleri için Show TV reklam paketleri sayfamızı inceleyin.

Bir programın reytingi ne kadar yüksek olursa tanıtım maliyeti o kadar fazla olmaktadır. Reklam veren hedef kitlesini iyi bilmelidir. Hangi saat aralığında, hangi kanala tanıtım vereceğine hedef kitle analizinden yararlanarak seçimini yapmalıdır. Hedef kitleniz için yaratıcı, akılda kalıcı reklamlar üretmek doğru tasarımlar kullanarak gerçekleşmektedir.

Show TV reklam ajansı olarak markanıza uygun tanıtım stratejisini belirleyip, kampanyaları etkili biçimde yönetebiliriz.

Kanal D Reklam | Show TV Reklam | Star TV Reklam | ATV Reklam | TRT 1 Reklam |TV8 Reklam

Posted on
× WhatsApp