Star TV Reklam Fiyatları

Home » Reklam » Star TV Reklam Fiyatları

Star tv reklam fiyatları. Bant, Spot Star tv reklam ücretleri. Gündüz kuşağı OPT, Akşam kuşağı PT popüler kanallarda reklamlarınız olsun.

Televizyon mecrasında yapılan tanıtımlar markanızın bilinirliğini hızlı biçimde arttırırken aynı zamanda markaya değer kazandırmaktadır. Markanıza olan güven artmakla beraber pazarlamanız da bir o kadar güçlenmektedir.

star tv reklam
star tv reklam

Star tv reklam fiyatları tanıtım türü Bant, Spot olmak üzere değişkenlik göstermektedir.

Bant tanıtımlar program yayını esnasında her kesin dikkati televizyon ekranında olduğu zamanlarda yayınlandığından biraz daha pahalı olmaktadır. TV Ekranının %20`si kadarını kaplayan bant tanıtım türünde tanıtımınız sessiz biçimde yapılır.

Star tv kanalında spot reklamlar tanıtım kuşaklarında yayınlanmaktadır. Ekranın tamamını kaplayacak biçimde ve sesli olarak markanızın tanıtımı gerçekleşmektedir.

FİYATLAR TEMSİLİDİR.

Gündüz kuşağı OPT : Bant saniye fiyatı 200 TL

Bant Akşam PT: 700 TL

Dizi ve program yayını esnasında bant tanıtım ücreti 1500 TL

Spot gündüz saati OPT: 150 Akşam PT: 400

Bütün televizyon kanallarında fiyatlar aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten en doğru fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazır paketlerimizi görmek yada tanıtımın yapılacağı kanal ve programı kendiniz seçmek istiyorsanız en uygun fiyat garantisiyle bizimle çalışabilirsiniz.

Dilerseniz Star TV reklam ajansı olarak televizyon kanalında markanıza uygun tanıtım planını uzman ekibimizle oluşturabiliriz. En uygun tanıtım stratejisini belirleyip etkili kampanya yönetimiyle istenilen başarı ve algının oluşmasında yardımcı olabiliriz.

TV Reklam Ajansı olarak marka bilinirliğini arttırmakla beraber markaya olan güven ve algının gelişmesinde büyük önem arz eden çalışmalar yürütmekteyiz. 360 tanıtım stratejisiyle müşteri memnuniyetini en üst değerde tutarken marka konumlandırma konusunda hedefinize en iyi biçimde ulaşmanızda fayda göstermekteyiz. TV Reklam fiyatları sayfamızı’da ziyaret edin.

Kanal D Reklam | Show TV Reklam | ATV Reklam | TV8 ReklamTRT 1 Reklam

Posted on
× WhatsApp