TV'de Reklam Ver

TV’de reklam vermek için öncelikle hedef kitlenize uygun programları belirlemeniz gerekir. Tabi bunun içinde hedef kitlenizi, bu hedef kitlede performansı yüksek program kuşaklarını, belirlediğiniz programların hangi kanallarda hangi sıklıkta yayınlandığını araştırmanız gerekir.

Daha sonra bu kanalların yetkilerine ulaşıp, rakamlar için sıkı bir pazarlığa tutuşmanız bütçe ve yer konusunda ikna edip ikna olmanız vade ve ödeme konularında da anlaşmanız gerekir. Anlaştıktan sonra, şimdi de burada ne yayınlanacağına karar vermek için iyi bir araştırma yapmanız gerekir.

Tv reklam verdiniz diyelim, buraya kadar hiç bir sorun çıkmadı ve reklamınız yayınlandı yada siz öyle sanıyorsunuz. Reklamınız gerçekten çıktı mı çıkmadı mı? Bunu öğrenmek içinde bir raporlamaya ihtiyacınız var. Aslında tüm bunların dışında bilmeniz yada yapmanız gereken bazı şeyler daha var…

“Şimdi çok kafam karıştı!” diyorsanız, tüm bunlarla uğraşmak yerine bize ulaşabilirsiniz. TV Reklam Paketleri arasından, hazır bir plan seçebilir, Planı Siz Yapın bölümünden belirlenmiş programlar içerisinden dilediğiniz programları seçebilir ya da Planı Biz Yapalım bölümünden temel bazı bilgilerinizi girerek size özel bir planlama hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

Planı Siz Yapın

Planı Biz Yapalım

Hazır Paketler