Tv Reklamları ve Fiyatları

Home » Reklam » Tv Reklamları ve Fiyatları

Televizyon reklamları yayınlatmak tv reklamları konusunda uzman firmamız aracılığıyla oldukça kolay. Tv reklam fiyatları öğrenmek için iletişime geçin.

Televizyon reklam vermek marka tanıtımı için olumlu etki sağlayacaktır. Marka veya ürüne karşı güven duyulmasına olumlu algının gelişmesinde faydalı olacaktır. TV reklamları marka hedef kitlesine göre özenle hazırlanmalı, verilmek istenen mesaj doğru anlatılmalıdır.

Televizyon reklamları inandırıcılığı itibariyle tanıtım amaçlı büyük markalarca kullanılmaktadır. Büyük markalar ürünlerini göstererek ve özendirerek pazarlamaktadır.

Tv reklamları kullanılarak tanıtılan ürünlere karşı tüketici olumlu gözle bakmaktadır. Dolayısıyla da tv reklam ver satış ve pazarlama artacaktır.

tv reklamları
tv reklamları

TV Reklam Fiyatları

Ücretler kanallara ve tanıtım şekline göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin kanal D, Star tv, ATV, Show tv, Tv8, hepsinin tanıtım saniyesi için aldığı ücret farklıdır. Ek olarak tv reklam fiyatları aylık olarak güncelleniyor.

Fikir vermek adına şunu söyleyebilirim gündüz kuşağında ulusal kanallar da televizyon reklam fiyatları saniyesi 35 – 120 TL arası. Akşam 150 – 1800 TL arası değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar örnek olarak verilmiştir. En doğru ücretleri öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Tv Reklam Ajansı

Televizyon ve diğer mecralar da tanıtımlarının doğru ve etkili biçimde yapılması için markalar medya tanıtım yükünü reklam ajansı devretmektedir. Reklamcılık sektöründe www.tvreklamajansi.com sayfamızla hizmet vermekteyiz.

Medya planlama ve satın alma konusunda uzman firmamız tv reklam ajansı olarak hizmet vermektedir. Tanıtım yaparken markaların imaj ve algısına katkı sağlamak firmamız ilkesidir. Markalaşmak sadece logoyu ezberletmekle olmamaktadır. Marka hakkında olumlu düşüncelerde oluşturacak tanıtım kampanyaları yürütmekteyiz. Tanıtım faaliyetlerinizin yürütülmesi konusunda bize güvenebilirsiniz.

Posted on