Hakkımızda

Home » Hakkımızda

Medya sektöründeki on yılı aşkın tecrübemizi, tvreklamajansi.com sitesi altında daha efektif ve daha faydalı kullanma düşüncesiyle yola çıktık.

Pazarlama konusunun başlıklarından biri olan Reklam Faaliyetleri, bir çok  alt başlığa ayrılmaktadır. Günümüzde Online ve Offline mecra reklamları bunun ilk kırılım noktasıdır.  Offline kısım TV, Gazete, Radyo, Outdoor, ve Dergi gibi  mecralardan oluşmaktadır. Bunların içerisinde de en efektif ve erişimi en yüksek olan mecra TV’dir.

Her mecranın kendine ait bir dili ve literatürü vardır. Alanında profesyonelleşmek de tüm bunlara hakim olmak ile başlamaktadır.  Biz de buradan yola çıkarak ve  sektördeki diğer yapılardan ayrışarak, deneyimlerimizin büyük bir kısmını TV reklamları konusu üzerindeki geliştirdik.

Tvreklamajansi.com

 - TV Reklamları konusunda en etkin ve hızlı çözümler nelerdir?
 - TV Reklamları nasıl hazırlanır?
 - Planlama ve satın alma nasıl yapılır?
 - TV Program sponsorlukları nelerdir ve nasıl planlanır?
 - Bant Reklam nedir ve nasıl planlanmalıdır?
 - Hedef kitleye uygun bir reklam yayını nasıl yapılır?
 - Fiyatlandırmada dikkat edilecek konular nelerdir?
 - Hangi kanala, hangi sıklıkta reklam verilmelidir?
 - Markamıza göre doğru program ve plan seçimleri nasıl olmalıdır?
 - Ucuz olan reklam doğru reklam mıdır?

Vb. bir çok konuda bilgi alabileceğiniz bir portal olarak  hazırlanmıştır.

Sitemizin içeriğinde yer alan, Reklam Ver menüsünden,  dilerseniz, Hazır Paketler arasından, hazır bir plan seçebilir, Planı Siz Yapın bölümünden belirlenmiş Top programlar içerisinde dilediğiniz programları seçebilir ya da Planı Biz Yapalım bölümünden temel bazı bilgilerinizi girerek size özel bir planlama hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

Ayrıca dönemsel yayınlanacak program bilgilerine, Reyting rekortmeni dizilere ve popüler programlara da periyodlar halinde güncellenen bölümlerimizden ulaşabilirsiniz.

 

‘Reklamın iyisi, kötüsü olmaz.’ derler, Bizce reklamın iyisi de olur kötüsü de. Ancak bu hazırlanan reklamın içeriğinden ziyade yayınlandığı yer ve planla ilgili bir durumdur. Doğru, etkin, hızlı ve olabildiğince yüksek kitlelere ulaşabilecek reklam çalışmaları ‘İyi Reklamların’ olmazsa olmazlarıdır.

tvreklamajansi.com    
‘Reklamın İyisi...’

× WhatsApp