3’TE 3

3'te 3, Pazartesi günleri TRT 1'de yayınlanan, genel kültür ve bilgi birikimini test eden bir yarışma programıdır
70 Marka Reklam Verdi
500 ₺/Sn

Dizi & Program İçeriği

İlk olarak 2007 yılında yayınlanmaya başlayan ve şu anda 16. sezonunda olan program, her hafta Pazartesi günleri saat 21.00’da yayınlanmaktadır.

Üç yarışmacı genel kültür ve bilgi birikimlerini test eden 15 sorudan oluşan bir sınavda yarışmaktadır. Her sorunun 3 şıkkı bulunur ve yarışmacılar doğru cevabı seçmek için 10 saniye süreye sahiptir. Yanlış cevap veren yarışmacı elenir ve geriye kalan iki yarışmacı bir sonraki soruya geçer.

3 soruyu da doğru cevaplayarak 1.500.000 TL’lik büyük ödülü kazanmak için yarışmaktadır. Doğru cevaplayan her sorudan sonra “Tamam mı devam mı?” sorusu sorulur. “Tamam” diyen yarışmacı o anki puanıyla yarışmadan çekilirken, “Devam” diyen yarışmacı daha fazla puan kazanmak için yarışmaya devam eder. Yarışmacılar ayrıca her soru için bir kez “bir yanlış şıkkı eleme” hakkına sahiptir.

bilgiye ve zekaya dayalı bir yarışma olmasıyla izleyicilerden ilgi görmektedir. Programın sunuculuğunu ise 2014 yılından beri Serhan Yavuz yapmaktadır.

Hangi Sektörler için Uygun?

  • Eğitim ve Kurslar
  • Kitap ve Yayıncılık
  • Oyuncak ve Eğlence Ürünleri
  • Teknoloji Ürünleri
  • Finansal Hizmetler

Neden reklam vermelisiniz?

  • Eğlenceli ve İlgi Çekici İçerik: Reklamınız bu ilgi çekici ve bilgilendirici içeriğin bir parçası olarak yer alarak izleyicilerin ilgisini çekebilir ve markanızla duygusal bir bağ kurabilirsiniz.

Course Content

Benzer Formatlars

A

admin

4.3
25 Students
191 Courses