Kızılcık Şerbeti

Farklı kültürlere sahip iki ailenin, Kıvılcım ve Nadir'in ailelerinin, kesişen hayatlarını ve aile ilişkileri, kültür çatışmaları, aşk ve evlilik gibi temaları konu alan duygusal bir aile dizisi.
107 Marka Reklam Verdi
500 ₺/Sn

Dizi & Program İçeriği

Dizinin ana karakteri Doğa, Kıvılcım ve Nadir’in kızıdır. Doğa, üniversite öğrencisiyken Fatih ile tanışır ve aşık olur. Fakat Fatih’in muhafazakâr bir aileden gelmesi, iki aile arasında gerginliklere yol açar. Kıvılcım, kızı ve damadı arasındaki farklılıkları kabullenmekte zorlanırken, Nadir ise aileyi bir arada tutmaya çalışır.

Dizi, aile ilişkileri, kültür çatışmaları, aşk ve evlilik gibi temaları ele alıyor. Aynı zamanda, modern Türkiye’de ailelerin yaşadığı değişimleri ve farklı yaşam tarzlarının bir arada var olma mücadelesini de gözler önüne seriyor. Kızılcık Şerbeti, duygusal ve eğlenceli bir hikaye anlatırken, izleyicilere aile ve sevginin önemini de hatırlatıyor.

Dizinin diğer önemli karakterleri arasında: Fatih’in babası Ahmet, annesi Nevin, ablası Pembe ve kardeşi Caner yer alıyor. Bu karakterler de kendi hikayeleri ve problemleri ile diziye renk katıyorlar.

Hangi Sektörler için Uygun?

  • Aile ürün ve hizmetleri
  • Gıda ve içecek
  • Temizlik ve kişisel bakım ürünleri
  • Giyim
  • Eğlence ve medya

Neden reklam vermelisiniz?

  • Markanızın itibarını geliştirebilirsiniz: Dizi, duygusal ve ilgi çekici bir hikaye anlatıyor. Reklamınız bu hikayeyle ilişkilendirilecek ve markanızın itibarını geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Course Content

Benzer Formatlars

A

admin

4.3
25 Students
168 Programlar & Diziler