Arda’nın Mutfağı

Arda'nın Mutfağı: Lezzetli tarifler, keyifli sohbetler ve samimi bir atmosfer sunan bir yemek programı.
105 Marka Reklam Verdi
500 ₺/Sn

Dizi & Program İçeriği

Arda’nın Mutfağı, Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri saat 13:00’te izleyicileriyle buluşan, lezzetli ve keyifli bir yemek programıdır. Programın sunuculuğunu, usta şef ve gurme Arda Türkmen üstlenmektedir. Arda Türkmen, her hafta farklı konukları ağırlayarak izleyicilere hem lezzetli tarifler sunmakta hem de keyifli sohbetler yaşatmaktadır.

Programın içeriği oldukça zengindir: Her bölümde farklı bir konuk stüdyoya gelerek Arda Türkmen ile sohbet eder, kendilerini ve mutfakla ilgili anılarını paylaşırlar. Bu sohbet esnasında Arda Türkmen, konuklara özel bir menü hazırlar ve bu menüyü birlikte hazırlarlar. Programda Türk mutfağından dünya mutfağına kadar farklı mutfaklardan lezzetli ve pratik tarifler yer almaktadır. Tarifler izleyicilerin kolayca yapabileceği şekilde anlatılır ve mutfakla ilgili ipuçları ve püf noktaları da paylaşılır.

Hangi Sektörler için Uygun?

  • Gıda ürünleri satan firmalar
  • Ev ve mutfak ürünleri satan firmalar
  • Mutfak ekipmanları satan firmalar
  • Yemek pişirme kursları ve atölyeleri
  • Restoranlar ve kafeler

Neden reklam vermelisiniz?

  • Güvenilir Ortam: Reklamınız, aile temalı bir programda yayınlanacağı için güvenilir bir ortamda yer alacaktır. Bu da izleyicilerin reklamınıza daha fazla güvenmesini sağlayacaktır.

Course Content

Benzer Formatlars

A

admin

4.3
25 Students
190 Courses