Esra Erol’da

Esra Erol'da programı, aile içi şiddet, aldatma, kayıp kişiler ve evlilik gibi konularda yaşanan sorunları ele alan, gerçekçi ve samimi sunumuyla izleyicileri etkileyen bir reality programıdır.
80 Marka Reklam Verdi
500 ₺/Sn

Dizi & Program İçeriği

Esra Erol’da programı, atv’de hafta içi her gün 16:00 saatinde yayınlanan, Esra Erol tarafından sunulan bir reality programıdır. Programda, aile içi şiddet, aldatma, kayıp kişiler ve evlilik gibi konularda yaşanan sorunlar ele alınmaktadır.

Programda, stüdyoda konuklar ile yüz yüze görüşmeler yapılmaktadır. Ayrıca, programda kayıp kişilerin bulunması için de çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında, program ekibi, kayıp kişilerin aileleri ile görüşmekte ve izleyicilerden yardım istemektedir.

Esra Erol’da programı, Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biridir. Program, gerçekçi ve samimi sunum tarzı ile izleyicilerden büyük ilgi görmektedir. Programda ele alınan konular, izleyicilerin duygularına hitap etmekte ve onları programın içeriğine dahil etmektedir.

Hangi Sektörler için Uygun?

  • Temizlik ürünleri
  • Kişisel bakım ürünleri
  • Ulaşım
  • Gıda ve İçecek

Neden reklam vermelisiniz?

  • Güçlü Duygusal Etki: Esra Erol'da programı, aile içi şiddet, aldatma, kayıp kişiler ve evlilik gibi hassas konuları ele alarak izleyicilerde güçlü duygusal bir etki yaratmaktadır. Bu durum, reklamınızın izleyiciler tarafından daha fazla hatırlanmasını ve marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlayabilir.

Course Content

Benzer Formatlars

A

admin

4.3
25 Students
190 Courses