Evrim Akın İle Ev Gezmesi

Evrim Akın İle Ev Gezmesi, her hafta farklı bir ünlünün evini gezerek dekorasyon fikirleri veren ve samimi sohbetlerle keyifli dakikalar yaşatan bir programdır.
51 Marka Reklam Verdi
500 ₺/Sn

Dizi & Program İçeriği

Evrim Akın İle Ev Gezmesi, Kanal D ekranlarında 2023 yılında yayınlanmaya başlayan ve sunuculuğunu Evrim Akın’ın üstlendiği bir programdır. Programda, Evrim Akın her hafta farklı bir ünlünün evine konuk olarak evlerini geziyor, onların yaşam tarzlarını ve dekorasyon tercihlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Evrim Akın İle Ev Gezmesi programı, izleyicilere ünlülerin evlerini görme ve dekorasyon fikirleri alma imkanı sunuyor. Programda, ünlüler evlerinin dekorasyonunu nasıl yaptıklarını, hangi tarzı sevdiklerini ve evlerinde en çok hangi köşeleri sevdiklerini anlatıyorlar. Evrim Akın da program boyunca ünlülere evleri ve dekorasyon tercihleri hakkında sorular soruyor ve izleyicilerin merak ettiği her şeyi öğreniyor.

Evrim Akın İle Ev Gezmesi programı, eğlenceli ve bilgilendirici içeriğiyle izleyicilerden büyük ilgi görmektedir. Program, her hafta Cumartesi günleri saat 14:00’te Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı Kanal D’nin resmi web sitesi veya YouTube kanalı üzerinden de online olarak izleyebilirsiniz.

Hangi Sektörler için Uygun?

  • Mobilya ve dekorasyon firmaları
  • Ev tekstili firmaları
  • Beyaz eşya firmaları
  • Elektronik eşya firmaları
  • adilat ve inşaat firmaları
  • Aydınlatma firmaları

Neden reklam vermelisiniz?

  • Rakiplerinden Farklılaşma: Reklam vererek, rakiplerinizden farklılaşabilir ve ürün veya hizmetleriniz için daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Bu da rakipleriniz karşısında bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır.

Course Content

Benzer Formatlars

A

admin

4.3
25 Students
190 Courses