Taş Kağıt Makas

Hipertimezi yeteneğine sahip bir gencin, babasının masumiyetini kanıtlamak için verdiği adalet mücadelesini anlatan, dram ve gerilim dolu bir dizi.
91 Marka Reklam Verdi
500 ₺/Sn

Dizi & Program İçeriği

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen, masum bir delikanlının adalet mücadelesini anlatan bir dram dizisidir. Hikayenin merkezinde, Umut adında, hipertimezi adı verilen sıra dışı bir hafıza yeteneğine sahip olan genç bir adam yer alır. Umut, her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlayabilmektedir.

Umut’un babası, haksız yere cinayetle suçlanır ve tutuklanır. Umut, babasının masum olduğunu ispatlamak ve onu hapishaneden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girişir. Bu mücadelede ona, azimli ve idealist bir avukat olan Alev de destek olur. Umut ve Alev, adaletsizliğe karşı savaşırken, güçlü ve karanlık bir düzenin karşısında kendilerini bulurlar.

Dizide, Umut ve Alev’in adalet mücadelesinin yanı sıra, aşk, aile, dostluk ve ihanet gibi temalar da işleniyor. Umut’un hipertimezi yeteneği, dizinin gizem ve gerilim unsurlarını da güçlendiriyor. Taş Kağıt Makas, izleyiciyi sürükleyici bir hikayenin içine çeken, heyecan dolu bir dizi.

Hangi Sektörler için Uygun?

  • Hukuk ve Adalet Hizmetleri Sunan Firmalar
  • Aile ve Bireylere Yönelik Ürün ve Hizmetler Sunan Firmalar
  • Aile ve Bireylere Yönelik Ürün ve Hizmetler Sunan Firmalar
  • Toplumsal Sorumluluk Projelerine Katkı Sağlamak İsteyen Firmalar

Neden reklam vermelisiniz?

  • Hedef Kitlenizle Etkili İletişim Kurma: Dizinin izleyicileri, duygu yüklü ve sürükleyici bir hikaye arayan bir kitledir. Bu nedenle, dizide reklam vermek firmanızın bu kitleyle etkili bir iletişim kurmasına imkan ve

Course Content

Benzer Formatlars

A

admin

4.3
25 Students
168 Programlar & Diziler